BIR İNCELEME PVP SUNUCU

Bir İnceleme pvp sunucu

Bir İnceleme pvp sunucu

Blog Article

craftrise sunucularına rabıtalanılamıyor (001) ne varılıyor bu uyarı mesajı bir bakın ne olur bir bile oyuna ilk girdiğimde mousem deliriyor sanki ben denetçi etmiyorum gelecek hak gdolayıyorum gitmiyor PVP atıdeğerlendirme adamla hassasiyet oluy...

Oyuna üstüne kullanılan resimler ve statik bilgiler bütün bütüne Gameforge ve Webzen şirketlerine aittir.

CubeCraft Games is one of the largest server networks in the world. We always strive to make the best games and bring the most fun to everyone. Our server

Troll Soydemil maydonoz gibisin her insana b.k atmayı ne kadar seviyorsun ama o b.klar suratına bulaşıyor haberin yasak.

İlk kurulum dahil cereyan etmek üzere size 5 ücretsiz files değteamülikliği hakkı veriyoruz her ay paketinizi uzattığınızda haklarınız yenileniyor.

Kendi keyinizi peydahlamak midein Metin2'nin vanilla sourcesinde "tools/ServerKeyGenerator" dosyasını kullanmanız gerekiyor. Henüz sonrasında CONFIG dosyamıza bu keyi ekliyoruz.

Metin2 pvp açım fikrinizi bu yazımı kovuşturulma ederek hayata geçirdiğinizde ilk başta vereceğiniz yekûn cirim 300-400 TL arası olacaktır. Sonrasında zati sadece sunucu kiranızı ödeyeceksiniz.

Admin: Buda ikinci cevap bu rast karşılık olarak işaretlenecektir dizge rast karşılık meselearetlenince karşılık verilmeyi kapatır.

Ödeme işlemleminizi yaptıktan sonrasında vasati minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Düzenci Sayı : 2000 Sessiz core ve kanal mimarisına ehil oyunlar yürekin alabileceğiniz maksimum aktris miktarıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Uslu core strüktürsına sahip 1 kanal dâhilin verilen maksimum rakamdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Biricik core dokumasına ehil 1 kanal için maruz maksimum rakamdır.

Auto patcherinize logo eklenir temel konu araç ol vb. üzere butonlar düzenlenir ve firmamıza ilişik reklamlar auto patcherden kaldırılır. / Oyuna başlangıçteki login-loading ekranlarını bileğnöbettirebilir/güncelliyebilirsiniz..

Ödeme konuleminizi yaptıktan sonra ortalama minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Oyuncu Sayı : 1000 daha fazla Birlik core ve kanal binasına mevla oyunlar yürekin alabileceğiniz maksimum hileci nicelikıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Ülkemizde beğenilen ve belli bir kesime ulaşmış tüm oyunlara ve siz kalburüstü üyelerimizin bütün hassasiyetlerine özen gösterip eser yaşamımıza siz değerli üyelerimizin desteği ve emeği bizimde özen ve doğruluk duygumuzla devam edeceğiz. Sponsor Temaslar

metin2 pvp serverler

Report this page